© Christian Berger, 2020 



    4 X 50 M FREE   MEN                       MEN 200-239

 1 M.Giroux K.O'Connell N.Picard A.Jodorcovsk PC   QC  2:08.92   PC  FEB 20 
 2 S.Briggs D.Doyley P.Forrest M.Mackie       EBSC BC  2:09.66   EB  MAR 20 
 3 A.Croteau P.Boily P.Boutin G.MacPherson    CNMT QC  2:12.55   PC  FEB 20 
 4 C.Lusk G.Tigert N.Gilbert C.Smith          LSD  ON  2:13.62   THO FEB 20 
 5 E.Berthelet M.Duranseaud M.Kingston Magner EBSC BC  2:21.92   EB  MAR 20 
 6 R.Manzon B.Klinger R.Mehler L.Ewen         RMSC SK  2:30.44   REG MAR 20 

    4 X 50 M FREE   MIXED                     MIX 200-239

 1 K.Tang K.McKnight M.Colwell S.Greenwood    AURO ON  2:10.45   WAA MAR 20 
 2 M.Proctor J.Maillet L.Robinson K.Ouchi     VERN BC  2:14.27   VER JAN 20 
 3 J.Holmwood T.Okada M.Butler A.Martselos    VERN BC  2:26.66   VER JAN 20 
 4 P.Uncles C.Hill B.Zazubek H.Beer           SEMI BC  2:26.78   EB  MAR 20 
 5 L.Stanley Wilson P.Scanlon V.Blais J.Bueck WAVE BC  2:31.66   EB  MAR 20 
 6 D.Kwan K.Lyons A.Corbett W.Deitel          NYG  ON  2:39.84   THO FEB 20 
 7 T.Brown B.Picken J.Hughes B.Goble          VERN BC  2:56.49   VER JAN 20 
 8 J.Ritson L.Rein J.Roy L.Ewen               RMSC SK  3:16.24   REG MAR 20 

    4 X 50 M FREE   WOMEN                     WOM 200-239

 1 S.Deschamps M.Sevigny M.Paquet S.Sabourin  CNMT QC  2:20.55   PC  FEB 20 
 2 A.Roy T.Nicholson P.MacPherson AM.Houle    PC   QC  2:26.88   PC  FEB 20 
 3 G.Stanworth G.Malcolm I.Prieur J.Wysocka   PC   QC  2:34.56   PC  FEB 20 
 4 A.Gabriel C.Nesbitt C.Leclair A.Ottenhof   EAU  AB  2:36.78   COC FEB 20 
 5 R.Rosenberg J.Wright P.Mymryk S.Caswell    RMSC SK  2:43.59   REG MAR 20 
 6 D.Cadelli L.Olafson S.Mason H.Crysdale     TECH ON  3:24.26   TEC FEB 20 

    4 X 50 M MEDLEY MEN                       MEN 200-239

 1 P.OBrien A.Samson S.Plosz Q.Chiang         CMSC AB  2:21.34   COC FEB 20 
 2 T.Babb B.Gemmell B.Carpenter R.MacLeod     SQTI BC  2:26.72   EB  MAR 20 
 3 M.Kingston M.Duranseaud E.Berthelet J.Magn EBSC BC  2:46.36   EB  MAR 20 

    4 X 50 M MEDLEY MIXED                     MIX 200-239

 1 L.Stanley Wilson C.Sanchez S.Cropo K.Dumon WAVE BC  2:18.67   EB  MAR 20 
 2 B.Grenier F.Gauvin T.Ferreira A.Belanger   MACC QC  2:33.73   CSL JAN 20 
 3 MH.Savo A.Lauzon P.Dor E.Taylor            CACM QC  2:35.51   CSL JAN 20 
 4 F.Cribb R.Mehler A.Casey L.Ewen            RMSC SK  2:37.30   REG MAR 20 
 5 H.Versfeld B.Goble S.Lipinski B.Picken     VERN BC  2:49.65   VER JAN 20 
 6 J.Acton J.Pannekoek K.Ouchi R.Madill       VERN BC  2:49.91   VER JAN 20 
 7 C.Hill P.Uncles H.Beer B.Zazurek           SEMI BC  2:52.78   EB  MAR 20 
 8 R.Sprung T.Gorkoff D.Farenick J.Austin     RMSC SK  2:54.62   REG MAR 20 
 9 R.Rosenberg S.Caswell B.Klinger R.Manzon   RMSC SK  3:14.90   REG MAR 20 
10 K.Walsh C.Leclair C.MacDonald T.Prior      EAU  AB  3:20.32   COC FEB 20 
11 G.Lleras A.Plazas C.Lleras T.Baumgarten    TOES ON  4:07.27   THO FEB 20 

    4 X 50 M MEDLEY WOMEN                     WOM 200-239

 1 R.Rosenberg S.Caswell P.Mymryk J.Wright    RMSC SK  3:09.07   REG MAR 20 
 2 K.Norget D.Till M.Deladurantaye F.Hotte    YMCA QC  3:15.14   CSL JAN 20 
 3 V.Lane L.Pollard A.Kingsbury C.Heighway    LSD  ON  3:34.36   THO FEB 20 
 4 A.Condon M.McNeil R.Freedman B.Binns       COST BC  4:11.57   EB  MAR 20